Kurumsal

Mersin Servis

Hakkımızda

Mersin Yetkili servisi olarak verdiğimiz servis hizmetimizde, kalitemizi artırmak için işimize yatırım yapmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda siz değerli müşterilerimize, internet üzerinden arıza ve bakım isteklerinizi bildirme bu sorunu internet ortamında takip edebilme, gibi özelikleri içeren internet sitemizi yayına soktuk.

Alabileceğiniz hizmetlerin detaylarını bu sayfaların içerisinde bulabileceksiniz. Sizlere her zaman, en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Siz değerli müşterilerimizle almış olduğunuz beyaz eşyanın evinize gelmesi anından kullanacağınız son güne kadar süren uzun soluklu bir ilişki kuruyoruz. Aklınıza takılan sorularınızı, beyaz eşyalarınızla ilgi danışmak istediklerinizi tecrübeli teknisyenlerimize sorabilirsiniz.

mersin-servis

Vizyonumuz

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı çözümler oluşturarak, kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak, müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak ve çalışanlarımızın tatmin ve memnuniyetini sağlayarak sektörümüze öncülük etmektir…

Misyonumuz

Yüksek standartlı ve kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak, müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak, insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarımızı yerine getirmektir.